Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: domasa , krokous , slaven
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Ľadový hokej NHL Draft Viggo Bjork v 1.kole do 6.miesta 1.5tip nevyhodnoteny
Futbal Norsko-Francuzsko Francúzsko počet gólov v zápase+1,5 1.63tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Over3.5 1.85tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Skovde tt over3.5 3tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Skovde tt over2.5 1.8tip nevyhodnoteny
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 13485 | 13486 | 13487 | 13488 | 13489 | 13490 | 13491 | 13492 | 13493 | 13494 > >>

Zio 07.09.2010, 22:57 | #5675
Skotsko v hodine dvanastej
  admin 07.09.2010, 22:59 | #8024
  na uefa 1:1 ft
  Andrejo 07.09.2010, 23:03 | #8028
  pekny zaver..nemyslim tie zranenia ale tu dramu**05
  Zio 07.09.2010, 23:14 | #8029
  Ved som to pozeral, co mate za info
  admin 07.09.2010, 23:15 | #8030
  na uefe bolo 1:1, teraz to opravili: 90+7 Boyd (Scotland) scores!
admin 07.09.2010, 22:46 | #5674
#5658 - vidim, ze suhlasite ... ano, obmadzime pocet tipov a aj kurz ... bola tam reakcia, ze pod 1.3 nikto nedava, ale v statistikach je takych tipov vela ... a tipy s kurzami 1.2 naozaj su zbytocne a statistikam nijako nepomozu .. to akoze naozaj nie je ziadna veda, ani umenie, ked si niekto vyberie smiesne kurzy 1.2 a potom mu to vsetko vyjde, tak samozrejme 1z10 mu ujde, lebo stale su prekvapka ...
Pekny vecer vsetkym.
  Andrejo 07.09.2010, 22:52 | #8019
  jednoznacne suhlas..ja by som bol aj za to keby sa tam davaju iba take vyrovnane zapasy vsetko kurzy nad 2 alebo aspon nad 1,8...a max 3 zapasy za den od jedneho..
  slaven 07.09.2010, 22:53 | #8021
  suhlas, max 3 zapasy denne a kurz minimalne 1.5 by som dal
  kinly79 07.09.2010, 22:59 | #8023
  moze byt...kurz minimalne 1.5 a tie 3 denne

len tak na okraj, vsimol som si tu ze tu viaceri pisu obmadzenie ci obmädzenie... to ste kde k tomu prisli? OBMEDZENIE je spravne.. **04
  admin 07.09.2010, 23:01 | #8026
  sorry za gramaticku chybu ... mne tam pasovalo ä, sorry
  kinly79 07.09.2010, 23:16 | #8031
  v pohode stava sa ... ani ja nepisem perfektne ..chyba sa moze pritrafit
  Tomasso 08.09.2010, 07:38 | #8041
  som proti obmedzeniu...3 zapasy su malo ( aspon 5 a viac)...ked je slaba ponuka tak je problem najst aj tie 3 ale cez vikendy sa da vybrat aj 10 zapasov...skor nebrat kurzy pod 1.5...**03
Andrejo 07.09.2010, 22:29 | #5673
asi ma porazi..to sa mi este nestalo aby som na jednom tikete chytil tri remizy a prd z toho
  slaven 07.09.2010, 22:36 | #8014
  ukaz tiket, ci si vlastne podal a ako ?
3 remizy a nic ? to si hral vsetko spolu a nie kombik ???
  Andrejo 07.09.2010, 22:45 | #8015
  mal som 14 zapasov...skusam takto par peknych kurzov a potom male..piatok vyhra 240 ecek jeden mi usol teraz 400 ecek zatial 2...je to sanca jeden mi moze ujist...skusam raz to hadam vide davam to iba za ecko http://www.victorytip.sk/test3.php?akcia=kontrola 662016080/88818
  slaven 07.09.2010, 22:47 | #8016
  tak, na takychto tiketoch, resp. tiperoch stavkove najviac zarabaju, ale to asi vies, vsak ?
  Andrejo 07.09.2010, 22:48 | #8017
  este som chcel dat remizu aj gruzinsko-izrael ale dal som tych bielorusov...sa mi zdalo ze 4 remizu mi nemozu vyjist
  Andrejo 07.09.2010, 22:50 | #8018
  ani by som nepovedal...za jedno ecko to podavam raz za tyzden...takze na mne vela nezarobia...je to jedno lebo ked dam 5 malych kurzov za vacsiu sumu vzdy jeden ujde lebo aj dnes bolo vela prekvapeni...
  slaven 07.09.2010, 22:53 | #8020
  nevravim, ze na Tebe, ale na takych ako ty ... strasne vela ludi takto podava, presne to robi aj moj otec ... v kuse prehrava, samozrejme ... v kuse 1 euro ... a potom po pol roku raz vyhra a je stastny, napriklad vyhra za 1 euro 50 euro ... akurat TA POINTA je ta, ze za ten polrok prehra mozno 100 euro a mozno viac ...
  Zio 07.09.2010, 22:54 | #8022
  Bohovska utecha, ze na tebe zarobia menej ako na inych.
  Andrejo 07.09.2010, 23:00 | #8025
  pozri mne to je jedno ci vyhram alebo nie..podavam podla seba...je mi jedno ci to euro mam alebo nie..ja skor podavam zo zabavy a samozrejme ma vzdy potesi ked vyhram ale ked nie je mi to jedno...a zober si to tak ze na kom stavkova nezaraba??...na kazdom kto podava pochybujem ze podavas tak ze ti napr.vide 8 z 10 tiketov
  Andrejo 07.09.2010, 23:02 | #8027
  Zio ak sa ta mozem spytat ako podavas ty???
  Zio 07.09.2010, 23:33 | #8034
  Sola, ak najdem tri zapasy, len kombi. Kombi ma samozrejme vtedy vyznam, ak su kurzy > 2. Toho sa drzim uz peknych par rokov. A zasadne nehladam preview na webe, ak chcem info, na domovskej stranke klubu najdem.
kitek 07.09.2010, 22:18 | #5672
Colorado Rockies - Cincinnati Reds 2 2.22 **10
sirup 07.09.2010, 22:17 | #5671
Prosím vás vie mi niekto vysvetliť ako presne funguje vo fortune ta nova stavka zapas bez remizy?
  slaven 07.09.2010, 22:21 | #8013
  ak zapas skonci remizou, vracia sa ti vklad, je to kurz 1
to je vsetko ...
  sirup 07.09.2010, 23:53 | #8039
  aha, čakal som niečo komplikovanejšie **01
slaven 07.09.2010, 22:02 | #5670
Azerbajdžan gol, tak tutovka dna vam usla chlapi, kua ...
slaven 07.09.2010, 21:52 | #5669
v Macedonsku bude horuco ... ufff
  Andrejo 07.09.2010, 21:54 | #8001
  som sa trosku uponahlal ale remiza nam vyhovuje
  slaven 07.09.2010, 21:55 | #8003
  ano, remiza je OK, este Irsko by mohlo Xnut
  Andrejo 07.09.2010, 21:55 | #8004
  niekto to inak tusim tipoval srbsko x2...skoda ze som to nedal...dobry tip**04
  admin 07.09.2010, 21:56 | #8006
  tam ASI MUSELI dat domaci gol ...
kuk: 90+6
Naumoski (FYR Macedonia) scores from the penalty spot.
  Andrejo 07.09.2010, 21:58 | #8007
  tam to muselo byt zaujimave...andora dva goly asi tazko da...bude mi stacit ked to pekne litva udrzi**05
  matomaska 07.09.2010, 21:59 | #8008
  Srbsko x2 som dal ja, len som to skombinoval s dalsimi, tak som cakaujuci este.
  Andrejo 07.09.2010, 22:00 | #8010
  ake zapasy este cakas?
  matomaska 07.09.2010, 22:02 | #8011
  Bosnia & Herzegovina-France 2 a Netherlands-Finland (hcp0-1) 1
  Andrejo 07.09.2010, 22:12 | #8012
  vela stastia...hlavne pri tom francuzsku...inak litva vyborne**04...no a k skotom nemam slov
slaven 07.09.2010, 21:48 | #5668
takze MLB ... Yankee, ale za ten smiesny kurz, nie nie DAKUJEM ...
inak tam nic poriadne nevidim ... ale skusim nieco, na sledovacku, teda:
Boston Red Sox vs. Tampa Bay Rays 2 dovera len 3/10, lebo naozaj to nie je zaujimave
GL !
  kitek 07.09.2010, 21:49 | #7999
  tak potom jenkís do dvojky, ked je "dobrý" kurz ... **08
  slaven 07.09.2010, 21:54 | #8002
  nic pre mna chlape
Andrejo 07.09.2010, 21:47 | #5667
no tak zase som chytil remizu aj lotysov dva pekne kurzy a maly mi usiel
  Andrejo 07.09.2010, 21:47 | #7997
  remizku bielorusko rumunsko
  Andrejo 07.09.2010, 21:50 | #8000
  prave vysla aj dalsia polcas francuzi jaj skoda toho..
Zio 07.09.2010, 21:43 | #5666
Irsko-Andorra 2-1 HT, o tomto som hovoril
slaven 07.09.2010, 21:29 | #5665
Malta 0 - 2 Lotyšsko **04 tip OK
  kitek 07.09.2010, 21:41 | #7995
  inšpiroval som seba aj kamoša :-)
  kitek 07.09.2010, 21:45 | #7996
  nahod tipa na bejzbal .... **10
  Andrejo 07.09.2010, 21:48 | #7998
  aj mna si inspiroval...inak armeni pekne beru 3 body budu to tazke zapasy s nimi
  Zio 07.09.2010, 21:56 | #8005
  Armeni tri body za co?
  Andrejo 07.09.2010, 21:59 | #8009
  som sa uponahlal este nebol koniec som nepocital ked dali na 1-2 v nadstavenom case ze este vyrovnaju
Zio 07.09.2010, 21:06 | #5664
Inak pekna je ta graficka kolaz z tych sportov v zahlavi stranky, malokde vidno.
  admin 07.09.2010, 21:31 | #7994
  Vdaka za pochvalu.
slaven 07.09.2010, 21:05 | #5663
Slovenskoooooooo
Link na článok na doméne sme.sk
hlasy po zapase: Link na článok na doméne sme.sk
Andrejo 07.09.2010, 20:42 | #5662
no tak zatial je to zaujimave tie vysledky..hlavne nasa 21...a zatiak aj turci ale tam som tipoval ze nevyhraju
  Zio 07.09.2010, 20:45 | #7985
  Ty si sa pytal,preco zrusili Young Lions-Beijing, ved to odohrali
  Andrejo 07.09.2010, 20:45 | #7986
  podme Litva este jeden**04
  Andrejo 07.09.2010, 20:46 | #7987
  ale co mam vysledky na jednej stranke je tam 0-0 zruseno...viem ze hostia vyhravali
  Zio 07.09.2010, 20:47 | #7988
  1-1 FT
  Andrejo 07.09.2010, 20:49 | #7989
  dik ale si pozri aj na tejto stranke v livescore je tam napisane zrusene..ale inak dik
  Andrejo 07.09.2010, 20:53 | #7990
  no tak s portugalskom to nevyzera moc dobre
  Zio 07.09.2010, 20:59 | #7991
  Vsade je 1-1 FT, aj na livescore.com aj livescore.cz, tak neviem...
admin 07.09.2010, 20:04 | #5661
Na webe mame novu anketu **03
  balboa 07.09.2010, 20:23 | #7984
  dobra praca sefe **04
admin 07.09.2010, 18:54 | #5660
russia - SLOVAKIA 0:1 **03**03**03**03
DAKUJEME CHLAPCI **16
  tommy 07.09.2010, 19:19 | #7982
  CGT SLOVAKIA !!!
  balboa 07.09.2010, 19:56 | #7983
  kvalda je krasne rozohrata, len tak dalej a zostat pri zemi **05
admin 07.09.2010, 17:29 | #5659
Stoch nadhera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:0
  admin 07.09.2010, 18:30 | #7981
  tak Rusi nas riadne tlacia, ci pana ! 70 minuta, stale 0:1, uffff
admin 07.09.2010, 17:27 | #5658
Bol tu navrh na obmadzenie poctu tipov za den, co myslite ?
skuste sa vyjadrit ...
Myslim, ze ak nam ide o kvalitu tipov, tak je to rozumny navrh ...
Ja osobne by som skusil navrhnut tak napr. MAX 3 zapasy denne.
  tommy 07.09.2010, 17:34 | #7977
  a min kurz aspon 1.3 alebo 1.4 .... a Max 3-4 matche ...
  Zio 07.09.2010, 18:04 | #7978
  Tri by stacili,mozno aj dva. Aj tak je malo dni, ked clovek najde viac zapasov,do ktorych by investoval.
  matomaska 07.09.2010, 18:06 | #7979
  Aj ja myslim ze by sa to malo obmädzit, teda aj s tym kurzom. Tiez tak okolo 1,4 by mohlo byt ok.
  mareknike 07.09.2010, 18:08 | #7980
  2 tipy na den myslim je az,az...
  pacigala 07.09.2010, 21:03 | #7992
  fajn navrh ja som za..tak 2-3 tipy...kurz by som neriesil sak bezne pod 1,3 nikto nedava
ball8 07.09.2010, 16:40 | #5657
presný výsledok 1.pol./Rusko - Slovensko 0:0 2,5
tommy 07.09.2010, 16:23 | #5656
kto by nahanal nejake info k dnesným kvalifikacnym zapasom U21 a muzov tak tuto prikladam velmi solidne forum kde si najdete good informations **01

http://forum.bettingadvice.com/forumdisplay.php?f=37
tommy 07.09.2010, 16:14 | #5655
tak davam na dnes
Georgia U21 v Armenia U21
Tip: Over 2.5
Odd: 1.84 Ladbrokes
Stake: 8/10
Andrejo 07.09.2010, 16:12 | #5654
ospravedlnujem sa to mal novy prispevok blbne mi pocitac...pardon
  Zio 07.09.2010, 16:28 | #7975
  Ktory zapas?
  Andrejo 07.09.2010, 17:23 | #7976
  Young Lions-Beijing Guoan
zuzubi 07.09.2010, 16:10 | #5653
Dnes je u nas sviatok.
Slovensko-Norsko Hendikep 0:1,1-na bwine za 2,40. 6/10
Nasi ak chcu pomyslat na postup,musia vyhrat a hlavne s co najvyssim skore.
Skoda len,ze urcite nebude plny stadion,ktory by ich hnal viac dopredu.Obidve reprezentacie hraju v rovnaky cas a to vobec nie je dobre.
  Andrejo 07.09.2010, 16:11 | #7974
  neviete nahodou preco bol zruseni zapas singapurskej ligy?
  zuzubi 07.09.2010, 21:18 | #7993
  cakal som vselico,ale toto,teda nie.
slaven 07.09.2010, 14:15 | #5652
Takze skusim to dnes takto:
Malta vs. Lotyšsko 2
Taylor Phil (ENG) vs. Whitlock Simon (AUS) / Taylor je svetova 1ka
Robertson Neil (AUS) vs. Ebdon Peter (ENG) 1 / to hraju zajtra ranko v Shanghai
- k peknemu kurzu som pridal 2 male kurzy, ktore podla mna vyjdu, tak uvidime ...
GL vsetkym !
  slaven 07.09.2010, 14:19 | #7970
  pridal som aj tiket, majte sa, idem dalej pracovat **02
slaven 07.09.2010, 13:57 | #5651
nazdar banda ... Malta vs. Lotyšsko , podla mna pekna 2jka - 1.7
nazory ?
  SK-JUHAS 07.09.2010, 14:12 | #7969
  no to Lotyšsko by malo vyhrat aspon papierovo su favorit ale ci to splnia aj na ihrisku to uvidime ja by som ties tipoval 2ku
  Andrejo 07.09.2010, 14:48 | #7972
  ja som dal tiez 2ku v kurze 1,8
jj 07.09.2010, 13:22 | #5650
taketo kurziky sem sice nikdy nedavam,ale ked daju na andorru 1,25 ze neskoruje tak treba **01
  pacigala 07.09.2010, 13:37 | #7965
  no ja som sa uz dnes cudoval to iste pri azerbajdzane 1,3 ..podla mna obe su 9/10
  Zio 07.09.2010, 13:54 | #7967
  Ta Andorra v kvalde na MS dala gol Bielorusku doma-vonku, Kazachstanu tiez supli jeden. V Irsku hrali jediny raz 2001 kvaldu 3-1.
mareknike 07.09.2010, 13:03 | #5649
zaujimalo by ma, ako sa tu daju vybrat kvalitne tipy?? Kvalitne su,by mali byt 10/10! Takze ked sa niekto inspisuje--roberto 78,,, tak?
  Zio 07.09.2010, 13:08 | #7961
  V profi tiperskom svete 10/10 vlastne neexistuje. Dohovorene zapasy su 9/9. Ale tu je to ine, dovera vyjadruje,ako kto veri danemu zapasu, nerozlisuje sa,co je value,co nie. Dovera ti teda nezaruci dobry tip, ale hadam ked sa clovek pozrie na statistiky, zorientuje sa.
  admin 07.09.2010, 13:22 | #7962
  roberto78 - uz som mu pisal, rovnbako aj ini mu pisali.
on proste to nepochopil. tvrdi, ze na kazdy zapas dava rovnaky vklad, ja som mu napisal, ze to sotva takto je, aby na zapas 1.8 dal rovbnaky vklad ako 3.3 ... tak ja neviem ...

a odpoved na tvoju otazku: Klikni na Nase statistiky, mas tam tabulku tiperov, kde vidis kto ma aku uspesnost, kliknes na dany nick v tabulke a vidis jeho zapasy ... takze takto si mozes zistit kto ma ake tipy a aku uspesnost.
  admin 07.09.2010, 13:23 | #7963
  samozrejme, chyba nam tu yield, verim, ze uz nebude dlho trvat a yield na webe bude, chceme to cele prerobit, len nejako neni na to cas, aj programator je v praci velmi zaneprazdneny
nabster999 07.09.2010, 13:02 | #5648
takže, kurzy na slovákov všade padajú :) je pekné vidieť ako ľudia veria našim :) http://www.oddsportal.com/soccer/europe/euro-2012/russia-slovakia-382278/

takisto rastie kurz na maďarov, nejak velmi veria chlapcom z Moldavska,

ale čo tak skúsiť SLovensko - Norsko U21? za kurz 1,55 cca?
nabster999 07.09.2010, 12:55 | #5647
tak dnes začína aj naša extraliga so šlágrom na Slovane.... kto vstúpi najlepšie do sezóny?...
Zio 07.09.2010, 12:36 | #5646
Dnes len opatrne Ukrajina-Chile 1 2,00, Katar-Oman 2 (dnb), Kanada-Honduras (1-0) x 3,80.
  SK-JUHAS 07.09.2010, 13:24 | #7964
  ja by som tu Ukrajinu nedaval
  Zio 07.09.2010, 13:40 | #7966
  Dovod?
  SK-JUHAS 07.09.2010, 14:10 | #7968
  tak Chile hraje lepsi futbal ako Ukrajina podla mna ja by som skor dal tu 2-ku popripade 2x
  Zio 07.09.2010, 14:45 | #7971
  To je pravda, ale ide o to, kto bude hrat. Ved nikoho nenahovaram.
  ball8 07.09.2010, 15:55 | #7973
  Ukrajina-Chile x2, Chile hrá poodbne ako Španieli,by som povedal že v útočnej fáze aj lepšie len tá obrana je slabšia
<< < 13485 | 13486 | 13487 | 13488 | 13489 | 13490 | 13491 | 13492 | 13493 | 13494 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions