Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

POLITICKÁ DISKUSIA


Aktualizuj POLITIKA diskusiu NaseTipy.com na sieti X KLASICKÁ DISKUSIA
<< < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > >>

domasa 10.06.2026, 21:27 | #22596
Rusnačok už po 12. nemá rozum
Link FB príspevok
  domasa 10.06.2026, 22:42 | #43435
  Dôležitou postavou slovenskej politiky na začiatku 21. storočia je Robert Kaliňák, ktorý o zárobku premiérovho syna od agentúry Smer, s. r. o., povedal, že síce pochádza od štátu, ale transformuje sa na stranícke peniaze.

Mohli by sme mu tým pádom hovoriť Veľký transformátor.
  domasa 11.06.2026, 06:22 | #43436
  Link FB príspevok
  domasa 11.06.2026, 07:42 | #43440
  Peniažky sa sypú
Link FB príspevok
  strelec 11.06.2026, 12:07 | #43443
  keď vo voľbach sa dostaneš do parlamentu, tak podľa toho koľko máš hlasov, toľko podľa nejakej tabuľky dostaneš peňazi, napríklad dostaneš 4.5 milióna eúr, čo myslíš kto to bude spravovať? Isto nie niekto z inej strany, alebo jeho rodinný prislušnk, Viac písať netreba a sú to štátne peniaze, alebo boli štátne peniaze a už niesu!**08
  Markuss 11.06.2026, 13:06 | #43446
  to tuto stropkovský intelektuál nepochopi. pre neho je to na jednej urovni.
To ze niekto opakovane porusuje zákon je mu fuk
slaven 10.06.2026, 20:38 | #22595
Opozícia škriekajte.
Brutálna robota na rezorte.
Ďalší príklad, ktorý tupci nechápu
Link FB príspevok
  domasa 10.06.2026, 21:26 | #43434
  Labutia pieseň fašistu,príde Keffa...
domasa 10.06.2026, 17:49 | #22594
Na vaše miesto posadíme ministerku Šimkovičovú s ochrankou, vypočula si návštevníčka baletu pre deti v SND

V stredu ráno, teda ani nie tri dni pred predstavením, Ivete zavolali z SND, že by ju chceli usadiť inde. „Volala mi pani z SND, že ma musia presunúť, lebo v tom rade bude sedieť ministerka kultúry s ochrankou. Samozrejme, že som nesúhlasila,“ opisuje telefonát Iveta, ktorej ponúkli miesta na kraji radu.

„Tak som sa spýtala, prečo si tam nesadne pani ministerka, keď sú tam voľné miesta. Pani z divadla mi odpovedala, že ministerka má ochranku a chce sa fotiť,“ pokračuje Iveta, ktorá sa čudovala, prečo ministerka kultúry potrebuje mať pri sebe ochranku na detskom balete.
Keď Iveta odmietla miesta vymeniť a dodala, že to nebude riešiť počas svojho pracovného času, zamestnankyňa SND jej zavolala opäť. „Ja som názor nezmenila. Keď chcem ísť s dieťaťom na balet, kúpim si lístky vopred. Viem, že tri dni pred predstavením ich už do takého radu nekúpim, lebo bude vypredané. Prečo to tak neurobila aj pani ministerka?“
Mám im dobrovoľne uvoľniť miesto? Na základe čoho?“ pýta sa Iveta.

Zamestnankyňa SND jej volala na mobil – keď kupovala lístky online, do objednávacieho formulára musela zadať aj svoje telefónne číslo. Ak by si kúpila lístky osobne v pokladnici SND, nemali by na ňu kontakt. Možná výmena miest s ministerkou by sa tak zrejme riešila v piatok priamo na mieste, tesne pred predstavením. „To by bolo veľmi zaujímavé, lebo ja by som si určite nepresadla.“

https://dennikn.sk/5385896/na-vase-miesto-posadime-ministerku-simkovicovu-s-ochrankou-vypocula-si-na...
  domasa 10.06.2026, 18:02 | #43433
  Môže neskončí,ako tento v piatok
https://www.instagram.com/p/DZQgStLNxSF/?igsh=MW41a21veHFqNnFvdA==
slaven 10.06.2026, 15:54 | #22593
Rýchlovka na dnes:

Stará mama mi dávala dary, ktoré kúpila z dôchodku. Dôchodok mala od Sociálnej poisťovne, teda jej ho vyplácal štát! Aj ja som bol nacucnutý na štátny rozpočet...

Pozdravujem idiotov v protislovenských médiách.
  slaven 10.06.2026, 15:55 | #43431
  Roman Martiška znova bravúrne **26
  Lajos 10.06.2026, 16:00 | #43432
  Tu máš niečo k tomu: Asi tak Aktuality, vaša logika stojí za prd.

A obrazne takto: Link FB príspevok
Svetonazor 10.06.2026, 12:28 | #22592
Na túto novú mimovládku možem povedať len nasledovné:

Ha-Ha-Ha

https://nezavislazurnalistika.sk/#clenovia

Toto si môžem dovoliť povedať napríklad ja, pretože mám žurnalistické vzdelanie s titulom Mgr., mám novinársku prax a aktuálne nie som členom žiadnej redakcie a moja novinárska práca nie je ani mojim živobytím, zarába mi 0,00 €. Naopak, stojí ma čas a aj peniaze (vlastný webhosting a doména).

Ale srandy bokom, táto mimovládka bude čerpať eurodotáciu, ktorú sa EÚ chystá naliať do "slobodnej" žurnalistiky.

Už chápete, prečo nám EÚ oblepila Slovensko plagátmi o dôležitosti "slobodných" médií? Obey!

Link YouTube video
  slaven 10.06.2026, 13:18 | #43430
  Áno, teraz sa bude viac a viac peňazí z EÚ do našich protivládnych mimovládok nalievať, to je jasné ako facka.
domasa 10.06.2026, 08:35 | #22591
Денег нет
Ruských oligarchov zachvátila panika. Putin im konfiškuje majetok

Link na článok na doméne pravda.sk
Markuss 10.06.2026, 07:40 | #22590
To je niečo k toľko známemu vystúpeniu sliepky Lucie Yar v Európskom parlamente. Tejto hlupani by som doprial ocitnúť sa nachvíľu v blízkosti takéhoto útoku. Starecké plienky by do konca života stáli na vrchole jej nákupného zoznamu
  Markuss 10.06.2026, 07:40 | #43425
  Link na článok na doméne pravda.sk
  slaven 10.06.2026, 09:05 | #43426
  Lucka, Majkov idol **01
100% ne je jej volič a priaznivec
domasa 10.06.2026, 07:21 | #22589
Maďarský parlament

Link FB príspevok
  slaven 10.06.2026, 09:05 | #43427
  Nedostupné, čo tam je? Predpokladám, že nejaký cirkus.
  domasa 10.06.2026, 09:41 | #43429
  Link FB príspevok
Lajos 10.06.2026, 07:12 | #22588
Británia provokuje Rusko v čase, keď sú všetky jej jadrové útočné ponorky mimo prevádzky: https://www.progresivne.com/2026/06/09/britania-provokuje-rusko-v-case-ked-su-vsetky-jej-jadrove-uto...
Lajos 10.06.2026, 07:12 | #22587
Francúzsko sa naliehavo snaží získať späť svoj vplyv v Afrike a pozrie sa aj za hranice Sahelu: https://www.progresivne.com/2026/06/09/francuzsko-sa-naliehavo-snazi-ziskat-spat-svoj-vplyv-v-afrike...
Lajos 10.06.2026, 07:11 | #22586
KEĎ NEMAJÚ ARGUMENTY, PRIDAJÚ K INVEKTÍVAM NEVERBÁLNE GRIMASY: https://www.progresivne.com/2026/06/10/ked-nemaju-argumenty-pridaju-k-invektivam-neverbalne-grimasy/
domasa 09.06.2026, 22:14 | #22585
Rusko je krásne...
Link FB príspevok
  domasa 09.06.2026, 22:19 | #43419
  Link FB príspevok
  Inferno 09.06.2026, 23:06 | #43421
  Aj ty si krásny zmagorený chuj **21
  domasa 09.06.2026, 23:47 | #43422
  Link FB príspevok
  domasa 10.06.2026, 00:09 | #43423
  Link FB príspevok
domasa 09.06.2026, 21:19 | #22584
Link FB príspevok
domasa 09.06.2026, 20:19 | #22583
Andrej Danko tvrdí, že sú s Tomášom Tarabom dohodnutí, že skončí na envirorezorte. Či minister sám požiada o demisiu alebo ako bude jeho koniec vo vláde vyzerať, označil predseda SNS za nepodstatné. Tarabovi dal zároveň zoznam ľudí, ktorí musia odísť.

Danko v Slovenskom rozhlase bez ďalších podrobností povedal, že k výmene ľudí na ministerstve musí dôjsť ešte počas leta. „Pokiaľ nie, tak za nich nesie zodpovednosť.“

„Ja som veľmi tvrdý, dokonca som pána Tarabu požiadal o odvolanie ľudí, u ktorých som mal podozrenie, že konajú nekalo,“ hovoril Danko.

Taraba podľa neho nemôže rozhodovať o veciach ako zonácia s tým, že keď je problém, tak to hodí na niekoho iného. „Do SNS si kope každý a ja to nedovolím.“

Danko uviedol, že v súvislosti so zonáciou dostal od Tarabu a štátneho tajomníka Filipa Kuffu informáciu, že je obhájiteľná. O ministrovi životného prostredia za SNS takisto povedal, že od strany dostal životnú šancu a nie je vylúčené, že v budúcnosti budú spolupracovať.

Kefa tiež bude robiť brutálnu robotu?
  slaven 10.06.2026, 09:17 | #43428
  Smutné, ak odvolajú jedného z naj ministrov.
Ale ľudia ako ty budú onanovať a tešiť sa, určite.
domasa 09.06.2026, 13:46 | #22582
Správa o stave ekonomiky Slovenska.Fantozziho porazí.
Link FB príspevok
Lajos 09.06.2026, 08:51 | #22581
ZAČALA SA OBNOVA DOMU MAJSTRA PAVLA V LEVOČI
V Levoči sme dnes slávnostne odovzdali stavenisko k obnove Domu Majstra Pavla – jednej z najvýznamnejších národných kultúrnych pamiatok na Slovensku.
Tento výnimočný dom je spätý s osobnosťou Majstra Pavla z Levoče, ktorého diela patria k vrcholom európskeho rezbárskeho umenia a dodnes obdivujú návštevníci z celého sveta.
Projekt v hodnote viac ako 6,8 milióna eur prinesie komplexnú obnovu historického objektu, modernú expozíciu, lepšiu prístupnosť pre návštevníkov a kvalitnejšie podmienky na prezentáciu kultúrneho dedičstva.
Levoča, zapísaná v Zozname svetového dedičstva UNESCO, si zaslúži, aby sme jej kultúrne poklady chránili a zveľaďovali. Som presvedčená, že obnova Domu Majstra Pavla prispeje nielen k zachovaniu našej histórie, ale aj k rozvoju kultúrneho turizmu a celého regiónu Spiš a to aj vďaka Buste Cecílie Gonzagy, ktorá je v tomto historickom meste vystavená.
Našou povinnosťou je odovzdať kultúrne dedičstvo budúcim generáciám v čo najlepšom stave. Dnešným dňom sme začali novú kapitolu v príbehu tejto výnimočnej pamiatky.
  Lajos 09.06.2026, 08:51 | #43413
  aj fotky Link FB príspevok
  Lajos 09.06.2026, 08:51 | #43414
  Takto sa to má robiť, do psej matere!
  slaven 09.06.2026, 09:19 | #43415
  Krásna práca **26
Moja rodná Levoča, Martinka, ďakujem, naozaj zo **21
Ale pre libtardov je to zlá, zlá ministerka a tá neviditeľná pred ňou, čo na kultúrne pamiatky zvysoka srala bola pre nich hrdinkou **01**02**01
  Lajos 09.06.2026, 12:46 | #43416
  Pokračovanie: Link FB príspevok
  domasa 09.06.2026, 18:05 | #43418
  Link FB príspevok
  Lajos 10.06.2026, 06:35 | #43424
  Törökovej reportáže o slovenských vlajkách su také že.
A prečo neurobí reportáž o ukrajinských a dúhových vlajkách na úrade Starého Mesta Bratislava na Vajanského?
Lajos 09.06.2026, 08:34 | #22580
SPRÁVY O STAVE DEMOKRACIE A PRÁVNEHO ŠTÁTU NA SLOVENSKU: https://www.progresivne.com/2026/06/09/spravy-o-stave-demokracie-a-pravneho-statu-na-slovensku/
Lajos 09.06.2026, 08:34 | #22579
Šéf FSB varoval, že v SNŠ sa nasadzuje „svätý grál hybridnej vojny“ Západu: https://www.progresivne.com/2026/06/09/sef-fsb-varoval-ze-v-sns-sa-nasadzuje-svaty-gral-hybridnej-vo...
domasa 09.06.2026, 07:55 | #22578
Vraj "najlepší" minister.Pre seba.
Link FB príspevok
  Lajos 09.06.2026, 08:36 | #43412
  Mohli by miliardarov dotiahnut aj inde, nie len do Bratislavy.
Markuss 09.06.2026, 07:26 | #22577
jansé, ze technická porucha. ved nemajú cím pálit. vsetko im zlikvidovali

https://hnonline.sk/svet/96285489-pri-hormuzskom-prielive-sa-zrutil-americky-vrtulnik-posadku-zachra...
domasa 09.06.2026, 06:41 | #22576
O Putinovej vojne za tri dni a situácii na Kryme
Link FB príspevok
  domasa 09.06.2026, 06:50 | #43408
  Link FB príspevok
  domasa 09.06.2026, 07:43 | #43411
  Link FB príspevok
Lajos 08.06.2026, 21:29 | #22575
Čím väčší mainstreamový odborník, tým viac sa mýli: https://www.progresivne.com/2026/06/08/cim-vacsi-mainstreamovy-odbornik-tym-viac-sa-myli/
Lajos 08.06.2026, 21:28 | #22574
Dátové centrá ako pasce na výpadky prúdu: https://www.progresivne.com/2026/06/08/datove-centra-ako-pasce-na-vypadky-prudu/
domasa 08.06.2026, 19:28 | #22573
Rozprávka o tom, ako chceli zlí Igor Matovič či Daniel Lipšic očierniť a uväzniť čestného policajta Tibora Gašpara či statočného prokurátora Dušana Kováčika, sa definitívne skončila. Na Špecializovanom trestnom súde v Banskej Bystrici v pondelok prokurátor prečítal obžalobu v kauze Očistec a už len tento samotný text vylučuje, že by si racionálne zmýšľajúci človek mohol myslieť, že ide o nejakú politickú objednávku.

Hoci to znovu tvrdil obhajca obžalovaných Marek Para, aj on sám už musí vedieť, že o politickej objednávke ešte môže rozprávať nejakej časti voličov Smeru, ale už nie členom senátu, ktorý posudzuje vinu obžalovaných.

Gašpar a spol. sú obžalovaní, že políciu riadili ako mafia. Vyšetrovali len to, čo chceli, a toho, kto dobre zaplatil, nevyšetrovali.

Ukazuje to napríklad prípad podnikateľa Borisa Trantaliča z firmy InterStore Group. Vyšetrovali ho daňoví kriminalisti a on sa to snažil riešiť cez svojich známych – Petra Javorčeka a Magdalénu a Martina Fleischerovcov, ktorí pracovali na ministerstve vnútra.
  domasa 08.06.2026, 19:31 | #43404
  Fleischer sa poznal so šéfom kriminálneho úradu finančnej správy Ľudovítom Makóom.

Trantalič dostal odkaz od Fleischerovej a Javorčeka, že za 500-tisíc eur sa jeho daňové problémy dajú vyriešiť. Nakoniec stačilo 400-tisíc, ale to už Javorček Trantaličovi nepovedal.

Makó teda zobral 400-tisíc eur. 90-tisíc eur si nechal, 90-tisíc eur dal riaditeľovi finančnej správy Bernardovi Slobodníkovi, 180-tisíc eur dal Norbertovi Bödörovi, ktorý posunul 90-tisíc eur Tiborovi Gašparovi. 40-tisíc eur dostali Fleischerovci.

Stačí si položiť jednoduchú otázku: Kto a z akého dôvodu by si vymýšľal takýto komplikovaný skutok o Tiborovi Gašparovi, Fleischerovcoch či Trantaličovi, ktorí nemajú s politikou nič spoločné? Veď aj Gašpar vstúpil do politiky až po tom, čo bol obvinený z prijímania úplatku, a urobil to práve preto, aby si čo najviac pomohol v trestnom konaní.

Alebo ďalší skutok. Bernard Slobodník poprosil riaditeľa spravodajskej jednotky finančnej polície Pavla Vorobjovova, aby si nevšímal hlásenie z banky, že špeciálny prokurátor Dušan Kováčik si vložil na účet v hotovosti viac ako 200-tisíc eur. Prečo by si Vorobjov niečo také vymýšľal?

Práve preto, že si to polícia nevšímala, sa to nakoniec dozvedel Denník N a informoval o tom. Aj v banke čakali, že s takýmto podozrivým vkladom polícia niečo urobí, a nie to, že ho bude ignorovať.

S politikou nijako nesúvisí ani prípad, ktorý sa týka Róberta Krajmera, ktorý šéfoval protikorupčnej jednotke NAKA. Krajmer chcel od svojich podriadených Vladimíra Bistáka, Milana Žáčika alebo Ivana Bobockého, aby oslovovali podnikateľov s tým, že sa o nich zaujíma polícia alebo daňové úrady. Mali im naznačiť, že za úplatok sa to dá riešiť.

https://dennikn.sk/5382713/newsfilter-verzia-ze-ocistec-je-politicka-objednavka-definitivne-padla/
  domasa 08.06.2026, 19:32 | #43405
  Bisták, Bobocký aj Žáčik sa priznali a sú už právoplatne odsúdení. Prečo by sa traja policajti priznávali k niečomu, čo neurobili a čo v skutočnosti nemalo nič spoločné s politikou?

Takýchto skutkov je plná obžaloba.

Obhajca Dušana Kováčika Erik Magál v pondelok na súde povedal, že v prípade vyšetrovania nešlo o zákon, ale o ideologický boj proti vybraným osobám. Niekto na to asi podľa neho najal veľkú skupinu neznámych ľudí, aby o tom naučene vypovedali a aby ich svedectvá zapadali do skladačky, ktorá ukazuje na to, že funkcionári v bezpečnostných zložkách boli skorumpovaní a vďaka svojim funkciám si privyrábali desaťtisíce eur.

Z úvodného pojednávania vidno, že obžalovaní aj obhajcovia si uvedomujú, že cesta k oslobodeniu v Očistci nevedie cez riadne preukazovanie toho, že skutky sa nestali. V skutočnosti sa začal náročný zápas o to, či sa nájde taká procesná chyba vo vyšetrovaní, ktorá zmarí záverečné potrestanie. Obhajoba už s tým začala, keď tvrdí, že prípad vyšetrovali zaujatí policajti, a preto je podľa nej celý spis kontaminovaný. A v parlamente je už aj ďalšia úprava, ktorá sa týka spolupracujúcich obvinených a ktorej jedinou úlohou je čo najskôr pomôcť Gašparovi a ostatným.
  domasa 08.06.2026, 19:33 | #43406
  Link YouTube video
  domasa 08.06.2026, 20:40 | #43407
  Najhoršie, čo celá kauza spôsobila, však nie je to, že podpredsedom parlamentu je obžalovaný Tibor Gašpar, a dokonca ani to, že takíto vysokí funkcionári štátu sa spreneverili svojmu poslaniu a brali podľa prokurátorov úplatky. Je to veľká hanba, ale stáva sa to v rôznych krajinách.

Najhoršie je, že Gašpar len preto, aby si pomohol, ohrozil bezpečnosť celej krajiny. Pre Očistec Smer a celá vládna koalícia tak zmenili zákony, že je takmer nemožné reálne potrestať niektoré obrovské rozkrádačky alebo vysokú korupciu.

Generálny prokurátor Maroš Žilinka koncom týždňa znovu žiadal vedenie Národnej rady, aby robilo niečo s daňovými zákonmi. Koalícia ich tak sprznila, že nie je možné stíhať a trestať viaceré daňové podvody.

Gašpar nezabezpečil beztrestnosť alebo nižšie tresty len sebe, ale aj všetkým zločincom.

Pre krajinu by bolo lepšie, keby existovala možnosť ako z rozprávky, že Smer by prijal na začiatku svojho vládnutia iba jeden zákon. V ňom by vymenoval konkrétnych ľudí, ktorých nie je možné stíhať za korupciu, a bolo by vybavené. Bolelo by to, ale nie tak, ako keď v podstate zlikvidovali trestnú politiku štátu, na čo doplácajú všetci občania, aj keď o tom isté percento z nich ani nevie.
  Lajos 09.06.2026, 12:47 | #43417
  Gašpar je vymysleným obvinením obžalovaný. Vám musí *ebať riadne v hlave, keď o tom točíte dokola. Len sa strápňujete.
domasa 08.06.2026, 18:14 | #22572
V Ladcoch by išiel na dračku
Link FB príspevok
slaven 08.06.2026, 16:34 | #22571
#22560
ešte jedna malá poznámka k Tebe Majko:

Ty si 100%, teda presne ten typ človeka, ktorému kebyže migrant, nejaký africký "doktor" s mačetou v ruke pred vlastnými očami znásilnil dcéru, alebo vnučku, určite (som si istý) - že aj tak by si tvrdil, že títo nelegálni migranti sú prínosom pre našu spoločnosť a otvoril by si im hranice presne tak, ako to spravili západné štáty a na Fica, ktorý bol a je proti tomu by si stále nadával, že aký je to hlupák, že im aj on tie hranice neotvoril a nepustil ich sem z Afriky, poprípade arabských štátov. A znásilnená dcéra, vnučka by na teba pozerala, aký si chuj ... Tak nejako to vidím ja teraz. Prepáč za úprimnosť.
  domasa 08.06.2026, 16:49 | #43403
  Tebe už nepomôže ani veterinár
  Markuss 09.06.2026, 07:27 | #43409
  zaprdený zatrpknutý a hlavne zbytocný clovek
  domasa 09.06.2026, 07:40 | #43410
  Váž slová...,!
Lajos 08.06.2026, 14:41 | #22570
Kde sú peniaze digitálnej centrálnej banky?: https://www.progresivne.com/2026/06/08/kde-su-peniaze-digitalnej-centralnej-banky/
Lajos 08.06.2026, 14:36 | #22569
EÚ oslavuje výsledok v arménskych voľbách: https://www.progresivne.com/2026/06/08/eu-oslavuje-vysledok-v-armenskych-volbach/
Lajos 08.06.2026, 14:33 | #22568
Dvojvrstvový internet: Google pracuje na kontrole zariadení: https://www.progresivne.com/2026/06/08/dvojvrstvovy-internet-google-pracuje-na-kontrole-zariadeni/
Lajos 08.06.2026, 13:23 | #22567
Tak ako ciciny idete aj vy do Teplárne?
Link FB príspevok
  slaven 08.06.2026, 13:27 | #43395
  Úchylné, vďaka, nie **14
<< < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions